התקשרו עכשיו! 054-7932020

תמונה בלי פטיש ומסמר: איך פשוט מניחים תמונה בלי לקדוח חורים בקיר

תמונה על הקיר? לאו דוקא.

אנחנו תמיד בעד לשבור את החוקים, בעיקר בכל מה שקשור לעיצוב הבית, אבל גם חוקים צריך לדעת איך לשבור, ובמה שקשור לתליית תמונות – יש הרבה דרכים לעשות את זה בדרך מקורית מלאת סטייל ואלגנטיות.

תמונה ללא תלייה? נכון שלימדו אותנו שתמונות תמיד צריכות להיות מחוברות לקיר, מעוגנות חזק-חזק, שחס וחלילה לא ייפלו, עם מסמרים או דיבלים וברגים… אבל יש דרכים מקוריות ומקסימות פשוט להניח תמונות ולתת להן לחיות.

שימוש במדפים היא אחת מהן. מקסים להניח קומפוזיציה של תמונות ש”מדברות” אחת עם השנייה ביחד על גבי מדפי עץ, מתכת או גבס. התמונות יכולות להיות מגוונות מבחינת נושאי התמונות, הגדלים שלהן, החומרים מהן עשויות המסגרות (עץ, מתכת, ללא מסגור), והצבע שלהן. כך יווצר מעין “קיר גלריה” מעניין, אישי שלכם.
אפשר להשתמש במדף אחד ארוך-ארוך, שהנחת תמונות על גביו תיצור רצף מעניין של תמונות אחת ליד השנייה, בקו אחד מסוגנן.

תמונה על הקיר

אפשר להשתמש במספר מדפים, התלויים אחד מעל השני במרחקים שווים, ועל גביהם ליצור את
פיזור התמונות, שיכול להיות סימטרי או לא, תלוי בהעדפות שלכם.

תמונה על מדפים צרים
תמונה על מדף

רהיטים הנמצאים בחדרים שונים וממוקמים ליד קיר יכולים אף הם לשמש פתרון מקורי להשענת תמונות, וכך ליצור פינות מעניינות ברחבי הבית.

למשל קונסולה הממוקמת בכניסה לבית יכולה להיות קבלת פנים מקסימה לנכנסים, כשעל גביה מונחות תמונות, גדולות או קטנות, ולצידן חפצים דקורטיבים.

תמונה על מזנון מתכת
תמונה מונחת על מזנון
תמונה מונחת על גבי מזנון עם חפצים

בתוך חללי הבית הפנימיים אפשר להשתמש במזנון קיים המשמש ממילא לאיחסון חפצים – ולהפוך אותו לבמה לתצוגת תמונות. אפשר להפוך אותו לפינה מינימליסטית עם תמונה-שתיים, או להיפך – קיר עמוס עם מספר תמונות קרובות אחת לשנייה, המשולבות גם עם חפצים כמו ספרים, פמוטים, ואזה עם פרחים,…

תמונה של משפחה מונחת על מזנון
תמונה ואקססורייז מונחים בסטייל על מזנון

בחדר השינה שלנו, המקום הכי-הכי אינטימי בבית, שידות צד בחדר השינה או שידת מגירות בפינת החדר יכולות להתקשט בתמונות מסוגים שונים: תמונות משפחה שיקרות לליבנו, גלויות שהבאנו מטיולים בעולם או כל תמונה אחרת שעשתה לנו את זה.

תמונה מונחת על שידה לצד מיטה זוגית
תמונה על מזנון לבן מודרני
תמונה ועציץ מונחים על שידה לצד מיטה זוגית בחדר שינה הורים

רוצים לקרוא על תמונות בחדר השינה?

-->
Skip to content