התקשרו עכשיו! 054-7932020

תמונות קיר לחדר השינה

אם אתם חשים בשעמום כשאתם נכנסים לחדר השינה שלכם, סימן שלקירות שלכם חסר תשומת לב.. תוך כמה שעות, תוכלו להפיח חיים ולמלא את הקירות בתוכן וצבעים שיפיחו בו חיים. באמצעות רכישה נכונה של  תמונות קיר לחדר השינה, החדר יהיה בולט ונעים יותר לשהייה. יש כאלה שטוענים שיש לתלות תמונות משני צידי המיטה ולא מעליה, אך יש שסבורים כי החדר יבלוט יותר אם יתלו תמונה מעל המיטה שהיא הפריט הכי בולט בחדר זה. ישנן תמונות שמעניקות אשליה אופטית של הגדלת חלל ואלה, תתאמנה במיוחד לחדרי שינה קטנים.

רומנטיקה

שיטות שונות להגדלת חדר השינה מהבחינה האופטית, הינן תלייה של מראות ארוכות וממוסגרות שתקשטנה את החדר ותיצורנה מראה יוקרתי של חדר מעוצב וגדול יותר. כל אלה בשילוב של תמונות קיר לחדר השינה, יגרמו ליצור את האווירה הנכונה שאותה אתם מעוניינים לשדר.

תמונות שתתאמנה לשאר פרטי העיצוב בחדר השינה

ככל שהמיטה בחדר השינה תהיה גדולה ורחבה יותר, כך תמונות קיר לחדר השינה, צריכות להיות גדולות יותר. התמונות תוכלנה לחזור על צבעים עיקריים בחדר השינה ואף לחבר ביניהם, כרך שתיווצר הרמוניה נכונה של סגנון  וצבעים. מומלץ כי אם ראש המיטה בחדר השינה מעוטר, יש לתלות תמונה שלא תהיה בולטת מדי, כי אם שקטה ותפיג את השעמום של קיר ריק.

שילוב של צבעים נכונים זו החוכמה בבחירת תמונה שתיתלה בקיר מרכזי בחדר השינה שלכם. אם למשל בחדר השינה הגוונים ששולטים בו, הינם סגול, ירוק וצהוב, תוכלו לבחור תמונה בעלת גוונים של לילך על רקע צהוב, מה שייצור הרמוניה מושלמת ונעימה לעיין בחדר השינה שלכם.

הימנעו מתלייה של תמונות קטנות בחדר השינה

מעצבי פנים ימליצו לכם, לא לתלות כמה תמונות קטנות בחדר השינה, זה יירא אבסורדי, כך שעדיף תמונה גדולה אחת שתקנה טון ואווירה מסוימת מה שיבליט את חדר השינה וישדר את האווירה הרצויה לכם. כשר ישנה הרמוניה נכונה של הגוונים בתמונה ופרטי החדר, זה מה “שמתחרז” בעצם ויוצר את האידיליה הנכונה  בחדר השינה. כדאי לשלב פריטים נוספים שיתאימו בגוונים, כגון שטיחים,כריות,  כיסוי מיטה ווילונות מה שייצור את המראה המושלם לחדר.

כאשר אתם מגיעים לחנות שמוכרת תמונות, מומלץ לבקש תמונות שתתאמנה לחדר השינה, כך שהמוכר יוכל להראות לכם תמונות שעשויות להתאים, היות וישנו הבדל מהותי בין תמונה לסלון, לפרוזדור , לפינת אוכל או לחדר השינה.

-->
Skip to content