התקשרו עכשיו! 054-7932020

ציורים לחדר שינה

תכנון מושקע של עיצוב חדר השינה, הוא  המרכיב החשוב ביותר בדרך לחדר שינה שיהיה מרגיע, נוח ומעוצב להפליא לזוגיות מושלמת. אין צורך להשקיע הון תועפות על העיצוב, ניתן להוסיף פריטים קטנים שיוסיפו המון, כמו ציורים לחדר השינה שיעניקו את האווירה הרצויה לכם.יש לחבר את הקונספט העיצובי שיהיה על פי טעמכם. יש לשאול את עצמכם, מה האווירה הרצויה לכם בחדר השינה, אם אתם טיפוסים של יום או של הלילה. חדר השינה צריך להפיח בכם שני דברים חשובים, שלווה ונוחות. תמונות הן אלה שיקבעו לנו את האווירה בחדר השינה ויש להתאים אותן גם על פי סגנון הריהוט, גווני הקירות וכדומה.

תוכלו לבחור תמונות נוף מרגיעות כמו למשל אגמים, ים, פרחים ועוד סוגים של נוף שיכניסו חיים ועניין בחדר השינה. אם הריהוט בחדר השינה שלכם הוא דומיננטי, תוכלו לתלות תמונה בגוונים שקטים, אך אם אין לכם הרבה פריטים בחדר השיה והצבעוניות היא שקטה, ניתן יהיה לתלות בו תמונה צבעונית אך עדיין שקטה, כך שיבליט לכם את חדר השינה.

כשקירות חדר השינה זוכים לתשומת הלב הראויה

ככל שחדר השינה שלכם יהיה מרוהט, אין זה משנה כלל אם הקירות בחלל זה הם ריקים. תמיד ציורים לחדר שינה, יקנו בו חיים, עניין, אווירה על פי הטעם האישי שלכם, כמו נושא התמונה אם יהיה בסגנון רומנטי או אם אבסטרקטי, נוף שמקנה אווירה שקטה ומרגיעה ועוד.  לרוב, ציור או תמונה, יש לתלות מעל המיטה שהיא מרכז חדר השינה. סגנון המיטה והגוון שלה, הם אלה שיכתיבו לכם על הגוונים של התמונה או הציור שתבחרו.

כדאי שאם אתם בוחרים ציור גדול אחד לחדר השינה, אל תוסיפו עוד תמונות. ראשית אם מדובר בחלל של חדר שינה קטן, תמונה אחת גדולה, היא זו שתמשוך את מלוא תשומת הלב ולא כדאי יהיה להוסיף עוד ציורים, אפילו אם הם קטנים.  ישנם זוגות שיתייעצו עם מומחית בעיצוב שדוגלת בתורת הפאנג שואי, כך שהם יתייעצו לגבי סוג התמונה והיכן כדאי לתלות אותה בחדר השינה, כך שתקרין אנרגיות טובות. על פי תורה זו, יש לתלות חפצים שונים או למקם אותם באזורים שיקרינו אנרגיה טובה בחללים השונים.

אזור לתליית ציור בחדר השינה

האזור הדרום מערבי של חדר השינה, מוגדר על פי תורת פנג שוואי  כאזור הרומנטי. יש לתלותתמונה שהנושא שלה הוא זוגיות. גם פסלון או פריט חייב להיות בשניים, אז אם אתם דוגלים בתורה הסינית, כדאי כי לפני שתתלו ציורים לחדר השינה, תתייעצו עם מעצבת פנים שתוכל לומר לכם מה והיכן לתלות  בחדר שהוא  מסמל עבורכם גם המפלט שלכם מיום עבודה מעייף וגם מקדש הזוגיות שלכם.

-->
Skip to content