התקשרו עכשיו! 054-7932020

תמונות לבית מגיעות גם בשלשות – וזה עובד!!!

תמונות לבית בשלשות:

דברים טובים מגיעים בשלשות, וגם בתמונות לבית – סדרה של שלוש יצירות, התלויות אחת ליד השנייה, נותנת אפקט מדהים.

תמונות לבית בשלשות: בדרך כלל שאנחנו מדברים על צירופי תמונות לבית, הקלאסיקה אומרת זוג תמונות זו לצד זו. אבל למה בעצם לא לצרף שלוש תמונות? נכון, ההרמוניה כאן יותר מסובכת לביצוע, אבל אם הצלחתם, קיבלתם ממש יצירה על הקיר.

תמונות לבית או למשרד, לעיתים מעל ספה, לעיתים ע”ג קיר מבואה או מסדרון ארוך יכולות לייצר סטיילינג בבית. סטייל שמשדרג כל פינה. אין ספק שאנחנו לא בעד קירות ריקים, והפעם הולכים על זה בלי לפחד.

תמונות לבית בשלשות: תמונות לחדר ילדים, תמונות לסלון, תמונות למבואה או לפינת האוכל : יש משהו הרמוני ומדויק בלחזור על רעיון בשלוש צורות שונות אבל קרובות –  שיוצרות משפחה של תמונות.

התאמת הסדרה לחלל מסוים יכולה למשל להתרחש בעזרת הצבע הדומיננטי בתמונות – כאן הצבע הלבן של ריפוד הכיסאות עושה קשר מתוחכם עם רקע התמונות. מיסגור האלומיניום השחור מתחבר אל אחד מרהיטי הפינה, לברזל השחור של הכיסאות.
סידור התמונות בקו תלייה אחד ישר מסדר את סגנון החלל ונותן מראה נקי, מחויט ולא כבד.

צבע הקיר על גביו תלויות התמונות יכול אף הוא לייצר את הקשר: התמונות תיראנה כאילו הן נטמעות בקיר והופכות לחלק ממנו.
התלייה יכולה להיות אחת לצד השנייה, באותו הגובה, או למשל בצורת פירמידה קטנה, עם מרווחים שווים בין התמונות, מה שמייצר גובה לכל אזור התמונות. צבע קיר כרגע פלוס יצירת עניין בתמונות פלוס בחירת תמונות מעניינת יוצרת עניין על הקיר. שלישיית הום סטיילינג לקיר שלכם. המרווח בין התמונות יכול להיות כ-10-15 ס”מ.

סדרת תמונות לחדר ילדים תמיד עובדת: התמונות תקבלנה אופי רך וילדותי יותר עם דמויות נאיביות מעודנות ועם מיסגור לבן. תלייה מעל רהיט או מיטה נותנות דגש לפינה ומגדירות אותה. סדרת תמונות מקסימה של האמנית יעל אדלר שמייצרת רוך וסטייל לחדר ילדים או חדר תינוקות.

רוצים לראות עוד צירופי תמונות לבית בשלשות? כנסו לקישור: צירופי תמונות – שלישייה

-->
Skip to content