התקשרו עכשיו! 054-7932020

טריק לבחירת תמונות: איך יוצרים הרמוניה בין ריהוט לבין תמונות לבית?

טריק לבחירת תמונות: אנחנו מחפשים דרכים לשדרג את הבית שלנו מבחינה עיצובית. מוסיפים כריות צבעוניות, חפצים, ריהוט משלים. ומה עם תמונות לבית?

…הנה טריק לבחירת תמונות, טריק קטן שיעזור לכם לבחור תמונות לבית וליצור בו הרמוניה ותחכום.

אם כבר סיימתם את בחירת האלמנטים הגדולים שמרכיבים את הסלון: הספה, השולחן הסלוני, השטיח והווילונות, כדאי לכם לשלב בין בחירת התמונות לבין בחירת הכריות, שיקשטו את הספה.

תמיד מעניין יותר ליצור שילובי כריות מבדים מגוונים: בדים חלקים ביחד עם בדים בעלי דוגמא, בדי כותנה מט עם בדי משי או סאטן מבריקים, וגם לא חייבים לחזור על כל כרית יותר מפעם אחת. סקלת הצבעים שתבחרו בהתאם לכל מראה הסלון היא שתעשה את החיבור ותייצר הרמוניה.

טריק לבחירת תמונות: את התמונות שייתלו בסלון אפשר “לחבר” ע”י בחירת צבע אחד דומיננטי הלקוח מתוך  אחת הכריות, כמו כאן למטה, כשהצבע הבאז’י של הכרית הימנית מופיע הרבה בתמונה השמאלית, והכחול על גווניו מופיע בכרית השמאלית ובתמונה הימנית.

זה לא צריך להיות מושכל מידי או “דידקטי” וככה הדברים ייראו זורמים יותר וטבעיים.

אפשר גם ליצור קשר אחר בין תמונות לבית וכריות, של צבע וצורה.

בדוגמא כאן טריק לבחירת תמונות הוא הצבע הלבן-מלוכלך דומיננטי בכריות ומועט יותר בתמונות, שמציגות צבע חדש, טורקיז. הוא משדרג את כל סקלת הצבעים הנייטרלית של הסלון ומוסיף לנה עניין וחיות.
בשתי התמונות יש צורות גיאומטריות היוצרות פסים מסוגים שונים, מה שעושה קריצה לתפרים הגסים שנעשו בכריות, ויוצרים להן דוגמא.

Modern interior design in Scandinavian style with bench and canvas. Mock up poster. 3D illustration.

ברוב המקרים צבעי הסלון הם צבעים נייטרלים של בז’, אפור או חום בהיר ולכן כמעט כל צבע שתבחרו לשלב על קירות הבית יכול להתאים, ובהתאם לכך תוכלו לבחור את האקססורייז הנוספים כגון כריות, פופים וחפצים משלימים.

בחירה נכונה של תמונות לקירות הבית עושה את ההבדל! מעניין לראות איך שילוב נכון בין תמונות לבית לבין אקססורייז בצורה מתוחכמת עושה הום סטיילינג לכל סלון או חדר.

מחפשים עוד רעיונות לשדרוג הבית שלכם באמצעות הום סטיילינג בתקציב שפוי? כנסו ללינק:

-->
Skip to content