התקשרו עכשיו! 054-7932020

המדריך המלא להתאמת צבעים לבית

המדריך המלא להתאמת צבעים לבית יעזור לכם לבחור את פלטת הצבעים הטובה ביותר לבית. כך תעצבו את הבית בקלות באמצעות מספר פריטים ואביזרי בוטיק וממש בעצמכם.

המדריך המלא להתאמת צבעים לבית

המדריך המלא להתאמת צבעים לבית

אם אתם מחפשים תמונות לחדר בהתאמה אישית, אתם יכולים להיכנס לאתר הבית של Rooms Gallery – חנות תמונות מקוונת באינטרנט, ולאתר את התמונות לחדר הטובות ביותר בהתאם לצבעים הדומיננטיים בבית.

אז איך באמת מוצאים את הצבע הטוב ביותר לבית?

התאמת הצבעים לבית מתבצעת בהתאם לאביזרים הדומיננטיים בבית אשר תופסים שטח רב בעל נוכחות בחדר. כך למשל ניתן לבחור שילובי צבעים דומים האחד לשני או ליצור ניגודים של צבע וליצור קונטרסט מושלם שבין הצבעים בחדר.

אצלנו ב- Rooms Gallery תוכלו לקבל עוד מידע על תמונות לחדר אשר יעזור לכם למצוא את השילוב המושלם שבין בחירת הצבעים לחדר ובין התמונות לבית. כך, על ידי השקעה קטנה ומזערית תוכלו למצוא את התמונה המושלמת אשר תתאים באופן אידאלי לכל אותם הפריטים והאביזרים בחדר ובבית לפי הצבע הטוב ביותר לבית שלכם.

איך לבחור פלטת צבעים לעיצוב הבית?

אחת הדרכים היעילות ביותר שיעזרו לכם למצוא את הצבעים הטובים ביותר עבורכם היא באמצעות כלי לבחירת צבעים. כעת כל שנותר לכם לעשות הוא להיכנס לאתר ולמצוא את סכמת הצבעים הטובה ביותר עבורכם.

לאחר שמצאתם אותה, יהיה לכם הרבה יותר קל להתאים את הצבעים בבית, כמו גם התמונות לחדרי השינה לכל אחד מהחדרים בבית. אם החלטתם לעצב את הבית בעצמכם, אתם תמיד יכולים לפנק את עצמכם בתמונה חדשה לחדר אשר תשדרג לפחות פי 2 את נראות החדרים בבית, בין אם מדובר בחדרי השינה, הסלון או המטבח.

טריק נוסף אשר יעזור לכם לבחור את התמונות הטובות ביותר לבית:

  1. מדדו את רוחב הקיר שלכם בסלון או בחדר השינה
  2. הקטינו אותו ב-50% (חצי)
  3. קבעו את רוחב התמונה לבית לרוחב הנראה לעיל
  4. הדפיסו את התמונה על גבי בד הקנבס לנראות מושלמת של צבעי התמונה ואיכותה

בשלב זה כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את הקטגוריה של התמונה המתאימה ביותר עבורכם, ומשם תוכלו להתקדם צעד אחד נוסף לכיוון עיצוב הבית שלכם.

-->
Skip to content